ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Κυριακή 30 Οκτωβρίου 2016

Α.Σ. ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ-ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 0-3 ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ

Α.Σ. ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ-ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 0-3

Πέρασε και από την Νέα Λάμψακο νικώντας τον τοπικό Ελλήσποντο με το ευρύ 3-0 η ΑΕΚ Χαλκίδας δείχνοντας μέταλλο πρωταθλητή και έπιασε πάλι κορυφή μετά την ήττα της Νέας Αρτάκης.
Σε ένα πολύ καλό δυνατό πρώτο ημίχρονο και μοιρασμένο για τις δύο ομάδες η ΑΕΚ Χαλκίδας κατάφερε να προηγηθεί στο 42ο λεπτό με τον Σμυρναίο ύστερα από κερδισμένο φάουλ του Seidarasi που εκτέλεσε ο ίδιος. Λίγες οι πολύ καλές στιγμές λόγο του δυνατού παιχνιδιού αλλά

Πέμπτη 27 Οκτωβρίου 2016

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας γνωστοποιούμε ότι ο αγώνας Κυπέλλου Ερασιτεχνών Ευβοίας για την προημιτελική φάση μεταξύ των ομάδων ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ θα γινει στις 2 Νοεμβρίου 2016 στις 15:00 στο γήπεδο Πάρκο Λάου.
Με εκτίμηση

Το Δ.Σ.

Τρίτη 25 Οκτωβρίου 2016

ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ

Χθες 24 Οκτωβρίου στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Ευβοίας έγινε η κλήρωση για την προημιτελική και ημιτελική φάση του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Ευβοίας.
Η ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ θα αντιμετωπίσει σε διπλό αγώνα τον ΑΟΦ ΛΗΛΑ Βασιλικού ενώ στην ημιτελική φάση η ομάδα που θα προκριθεί θα αντιμετωπίσει τον νικητή του ζευγαριού ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ.

Οι ημερομηνίες και οι ώρες που θα γίνουν τα παιχνίδια θα γίνουν σύντομα γνωστές από την διοργανώτρια αρχή.