ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Τρίτη 4 Οκτωβρίου 2016

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ο αγώνας πρωταθλήματος της Α΄ Ερασιτεχνικής Ευβοίας για την 4η αγωνιστική μεταξύ των ομάδων Α.Ο Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ που είναι προγραμματισμένος για το Σάββατο 8 Οκτωβρίου θα ξεκινήσει στις 18:30.
Με εκτίμηση

Το  Δ.Σ.

ΕΛΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΑΕΚ!

Κυριακή 2 Οκτωβρίου 2016

ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 4-0 ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ

ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 4-0

Πέρασε και το εμπόδιο του Παντριαδικού  η ΑΕΚ Χαλκίδας με  σκορ 4-0 παίζοντας κατά διαστήματα καλό ποδόσφαιρο.
Το πρώτο ημίχρονο ξεκίνησε με την γηπεδούχο ΑΕΚ Χαλκίδας όπως αναμενόταν με ποδόσφαιρο πρωτοβουλίας και κατάφερε στο 20ο λεπτό να ανοίξει το σκορ με τον Δημήτρη Αγγελάτο με πολύ ωραίο σουτ μέσα από την περιοχή  παίζοντας πολύ ωραία το ένα-δύο με τον Βεζιρτζόγλου ενώ ο τελευταίος θα μπορούσε να διπλασιάσει τα τέρματα όταν ο Λούκας έκανε την πολύ ωραία σέντρα από δεξιά αλλά το σουτ του Βεζιρτζόγλου δεν ήταν καλό και η μπάλα πέρασε άουτ.